SBD Prosperita - Nové Mesto nad Váhom


 Hľadáte novostavbu v okolí Piešťan a Nového Mesta nad Váhom s okamžitým prístupom na diaľnicu? Stavebné bytové družstvo Prosperita pre Vás pripravila výnimočne atraktívny projekt radovej zástavby v obci Hrádok.  Ponúkame Vám nové nízkoenergetické domy v krásnej lokalite obce Hrádok, 14 km od Nového Mesta nad Váhom, 12 km od kúpeľného mesta Piešťany s okamžitým prístupom na diaľnicu D1. Hotové domy ponúkame za jedinečnú cenu kupujúcim, ktorí nechcú obetovať svoj voľný čas a energiu na ich výstavbu.

Radový rodinný dom je určený rodinám, ktoré chcú vymeniť bývanie v byte na sídliskách za bývanie v pokojnej a lokalite vo vlastnom dome s vlastnými parkovacími miestami a záhradkou na posedenie.

   Obec Hrádok sa rozprestiera uprostred majestátnych hôr Považského Inovca  a prekrásnej doliny.  Hrádok leží na styku západného úpätia strednej časti Pov. Inovca s považským výbežkom Podunajskej roviny pri vyústení Hrádockej doliny. Nadmorská výška v strede obce je 197 m n. m., v chotári 169-863 m n.


   Hrádocký chotár sa nachádza v prekrásnej prírode. Hrádockou dolinou sa dá dostať do Hôrčanskej a Lúčanskej doliny ale aj na Podhradie či rekreačné stredisko Bezovec. Takisto ako v prípade cykloturistiky je tu možnosť výstupu na zrúcaninu hradu Tematín. Malebná príroda plná fascinujúcej fauny a flóry vo vás zanechá hlboké zážitky a pocit pokoja a plnohodnotného oddychu.

Obec Hrádok a jej chotár ponúka širokú škálu cyklotrás, ktoré vedú hrádockou dolinou. Je to obľúbená destinácia nadšencov horskej cyklistiky. Na bicykli sa dostanete aj na zrúcaninu hradu Tematín. Spoznáte prekrásnu prírodu Považského Inovca.

V obci  sa nachádzajú  predajne potravín, predajňa drogérie, stavebniny, dve reštaurácie  a dve pohostinstvá. Nachádza sa tu tiež pošta, materská škôlka, tenisové kurty a futbalové ihrisko. Základná škola je vzdialená 4 km v susednej obci Lúka nad Váhom a zdravotné stredisko + lekáreň - vzdialené 3 km v susednej obci Hôrka nad Váhom. Verejnú autobusovú dopravu do obce zabezpečuje SAD Trenčín, a. s.. Počas pracovných dní prechádza obcou 52 spojov, počas voľných dní je frekvencia menšia.


počítadlo.abz.cz