Nízkoenergetická radová výstavba

         Fotodokumentácia postupu prác 

Hľadáte novostavbu v okolí Piešťan a Nového Mesta nad Váhom s okamžitým prístupom na diaľnicu? Stavebné bytové družstvo Prosperita pre Vás pripravila výnimočne atraktívny projekt radovej zástavby v obci Hrádok.  Ponúkame Vám nové nízkoenergetické domy v krásnej lokalite obce Hrádok, 14 km od Nového Mesta nad Váhom, 12 km od kúpeľného mesta Piešťany s okamžitým prístupom na diaľnicu D1. Hotové domy ponúkame za jedinečnú cenu kupujúcim, ktorí nechcú obetovať svoj voľný čas a energiu na ich výstavbu.

Radový rodinný dom je určený rodinám, ktoré chcú vymeniť bývanie v byte na sídliskách za bývanie v pokojnej a lokalite vo vlastnom dome s vlastnými parkovacími miestami a záhradkou na posedenie.Obec Hrádok sa rozprestiera uprostred majestátnych hôr Považského Inovca  a prekrásnej doliny.  Hrádok leží na styku západného úpätia strednej časti Považského Inovca s považským výbežkom Podunajskej roviny pri vyústení Hrádockej doliny. Nadmorská výška v strede obce je 197 m n. m., v chotári 169-863 m n. m.

Hrádocký chotár sa nachádza v prekrásnej prírode. Hrádockou dolinou sa dá dostať do Hôrčanskej a Lúčanskej doliny ale aj na Podhradie či rekreačné stredisko Bezovec. Takisto ako v prípade cykloturistiky je tu možnosť výstupu na zrúcaninu hradu Tematín. Malebná príroda plná fascinujúcej fauny a flóry vo vás zanechá hlboké zážitky a pocit pokoja a plnohodnotného oddychu.
Obec Hrádok a jej chotár ponúka širokú škálu cyklotrás, ktoré vedú hrádockou dolinou. Je to obľúbená destinácia nadšencov horskej cyklistiky. Na bicykli sa dostanete aj na zrúcaninu hradu Tematín. Spoznáte prekrásnu prírodu Považského Inovca.
Radová výstavba sa skladá zo štrnástich domov tvoriacich celok rodinných radových domov. Objekt radových rodinných domov je dvojpodlažný, nepodpivničený so skladovacou miestnosťou v podkroví. Dom je zastrešený šikmou strechou s parkovacími miestami a záhradkou. Domy sú zrkadlovo radené a na každej strane súkromnej ulice sa nachádza sedem domov, ktoré vytvárajú elegantný urbanistický celok.

Nízko nákladové bývanie v tichej a malebnej lokalite obce Hrádok (vzdialené 14 km od Nového Mesta nad Váhom. Mesačné náklady na bývanie 70.- € ( energie, voda, kanalizácia).

     Nízkoenergetické radové domy sú navrhnuté v modernom architektonickom štýle – 4 izbový dom s krbom, skladovacou miestnosťou v podkroví, parkovacími mies-tami a záhradkou. Nízka energetická náročnosť na prevádzku a údržbu. Dom so štyrmi izbami možno realizovať aj na malom pozemku. Uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny. Konštrukčne projekt nemožno viac zjednodušiť – premyslená dispozícia, minimum chodieb a ani štvorcový centimeter nevyužitej plochy. Dom v radovej zástavbe za menej ako za panelákový byt !


                    
                   

                          

                           


Financovanie

Platba za dom je realizovaná v jednotlivých krokoch podľa stupňa realizácie diela.

  Splátkový kalendár

  Rezervačná záloha 5000€

  30% do 14 dní po podpise zmluvy o dielo a začatí výstavby

  30% po ukončení hrubej stavby

  30% po osadení okien a po realizácii vnútorných rozvodov

  10% po právoplatnej kolaudácii objektu

Spôsob financovania

  Kúpa domu môže byť financovaná platbami v hotovosti, formou hypotekárneho úveru i so zriadením záložného práva na budovanej nehnuteľnosti.

Termíny a ceny

Cena hrubej stavby s oknami ,plotmi

Cena hrubej stavby 42 600,- €

Cena holodomu ,komplet kúrenie ,kompletné rozvody elektriky,vody,omietok ,plotov

Holodom 79 900,- €

  Cena domu vrátane  kúpeľne,WC, obkladov, podlahy, dverí,zábradlia,osvetlenia, rohový krb,oplotenie,kompletná terasa ,... 

 Komplet dom: 96 800,- €

 

  Začiatok výstavby: 06/2013 - Kolaudácia I. ETAPA  09/2015

                                                                                      II. ETAPA 02/2016

ceny sú uvedené bez DPH


Investor výstavby:

Stavebné bytové družstvo Prosperita.

Športová 1925/35

Nové Mesto nad Váhom

915 01


Realizácia  výstavby:

 Eurohause s.r.o  Piešťany

Orviská cesta 7137 

Piešťany 92101

konatel@eurohause.eu


Zmluvy - právne služby:

 doc. JUDr. Štefan Kočan, PhD

Nitrianska 1837/5

921 01 Piešťany

kocan.advokat@gmail.com


Kontaktná osoba:

Juraj Sláma

Tel.: 0902 940 600


počítadlo.abz.cz